23 lutego 2018

CieMnO IV

Kolejna odsłona naszej imprezy na orientację. Wszystkie dotychczasowe świadczenia już znacie, ale na 4. edycji pojawia się nieco nowości. Tym razem zapraszamy na całodzienną zabawę. W dzień będzie można pobawić się na trasie dla początkujących. Natomiast jak będzie już cieMnO! pojawią się trasy TU i TZ. Nowością również będzie trasa przygodowo-zadaniowa!

-->> TRASY:
• Trasę TP buduje Gosia - możecie spodziewać ciekawego spaceru po lesie, Dystans jest w trakcie określenia, ale nie będzie zbyt wymagający można zabrać całą rodzinę. Trasa dzienna.
• TU tym razem buduje Dominika, należy spodziewać się podstępnych stowarzyszy i pewnych utrudnień związanych z mapą (hm jaką mapą ;-) ) Widoczność na trasie: CIEMNO!
• TZ to jak zawsze zadanie dla Marcina, tym razem należny się spodziewać ciekawej trasy na całkiem nowej mapie. TZkowicze będziecie zadowoleni! Widoczność na trasie: CIEMNO x4.
• Trasa zadaniowo-przygodowa związana z głównym motywem tej edycji (hm ciekawe czy już się domyślacie co nim jest? ) buduję ja, Michał. Należy się spodziewać trasy o średnim poziomie trudności nawigacyjnej, natomiast dodatkiem będą "quizy" i "zadania" po drodze... Trasa z pełną widocznością, przy czym dla chętnych będzie opcja pobrania mapy również kiedy będzie już CIEMNO!


-->> STRONA IMPREZY (link)

-->> Wyniki Oficjalne (link)

-->> Mapa TZ (link)