12 października 2017

Kalendarz 2018

Pomału kończy się rok 2017, więc czas najwyższy pomyśleć o kalendarzu imprez na przyszły rok. Aby ułatwić pracę w tym roku zrobiliśmy formularz zgłoszeniowy (link poniżej). Prosimy o wpisanie każdej imprezy (nie tylko pucharowych), zaznaczenie, które (ewentualnie) trasy chcielibyście zgłosić do któregoś z pucharów (DInO, PPG, MPWP) oraz podanie kontaktu do organizatora i wypisanie kadry - czy dany organizator posiada w składzie organizacyjnym przodownika InO lub Organizatora InO (dwie ostatnie informacje – jedynie dla Komisji). Cały kalendarz będzie umieszczony na stronie Pomorskiej Komisji Imprez na Orientację, dzięki czemu każda impreza będzie miała dodatkową promocję.

Link do zgłoszeń
https://docs.google.com/forms/d/1vnYm0PdHtxIjMb7lAXy_tOGIiNj3pzKwo-AA-rUJ7ew/viewform?edit_requested=true

Do końca października czekamy na zgłoszenia wszystkich imprez, które odbywać się będę w roku 2018.
5 listopada prześlemy Wam wstępny kalendarz, a do 15 listopada czekamy na ewentualne zmiany i dogadanie się między organizatorami w sprawie ewentualnych terminów konfliktowych.
20 listopada Komisja ustali, które trasy (imprezy) będą zaliczane do Pucharu DInO, PPG oraz MPWP.

Zasady zgłoszeń do pucharu DInO.
Na jednej imprezie do pucharu można zgłosić tylko jedną trasę trudną oraz jedną trasę bardzo trudną. Wyjątek stanowi trasa ekstremalna, która również będzie zaliczana do klasyfikacji generalnej tras bardzo trudnych i może być zgłoszona niezależnie od zgłoszenia trasy BT.

Opłata za trasę wpisaną do PPG wynosi 25 zł.
Opłata za trasę w Pucharze DInO wynosi 30 zł (jeżeli w danej imprezie pojawi się trasa ekstremalna oraz bardzo trudna to opłata łączna za obie trasy wynosi 30 zł).

Pozdrawiam
Piotr Bładzikowski
Pomorska Komisja Imprez na Orientację